Hakkımızda

Deneyim ve uzmanlığın birleştiği noktada organizasyon yapılanmamız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan sertifikalı A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, Sağlık Personellerinden oluşmaktadır. İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinden alacağınız katma değerin işletmenize kattığı farklılığı gözlemleyeceksiniz. Deneyimli kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti en optimum koşullarda sunmayı prensip edinmiş “Bilen İş Sağlığı ve Güvenliği & Çevre” olarak sizlere aşağıdaki ana başlıklar altında belirtilen hizmetleri sunmaktayız;
  • A, B, C Sınıf İş Güvenliği Uzmanları
  • İşyeri Hekimi
  • Diğer Sağlık Personeli
  • Risk Analizi, Acil Durum Planı, Eğitimleri v.b.

Bilen İş Sağlığı ve Güvenliği

2004 - 2014

“İVP İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipmanları Ambalaj İnşaat Temizlik San. ve Tic. Ltd. Şti.” 2004 yılından itibaren 100’e yakın büyük firmaya İş Sağlığı ve Güvenliği & Çevre konularında danışmanlık hizmeti, 1000’i aşkın firmaya ise Risk Analizi, Acil Durum Planı, İş Güvenliği Eğitimleri v.b konularda hizmet verdik.
2014 yılından itibaren ” Bilen İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Eğitim Danışmanlık Denetim Tic. Ltd. Şti. ” olarak değiştirdiğimiz unvanımızla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan aldığımız Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yetki belgemizle İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerine devam etmekteyiz.